prodejdsad
 

Bioenzymatické přípravky

Vyrábíme biologické přípravky pro domácnost, zemědělství i průmysl. Jsme jejich skuteční výrobci od mikroorganismů z naší vlastní laboratoře po přípravek určený koncovému uživateli. Vždy si ověřujeme výslednou kvalitu a účinnost. Přípravky jsou na přírodní bázi, české výroby, vynikají kvalitou a šetrností k životnímu prostředí.

Vyrábíme základní řadu přípravků: ESO-SEPT, ESO-HOME a ESO-FARM. Dále vyrábíme přípravky s posílenou celulázovou aktivitou a se zeolitem ESO-SEPT+CELL a ESO-ZEO vhodné především pro udržení zdravého prostředí chovu drůbeže (zlepšení kvality podestýlky, omezení produkce amoniaku).   

Hlavní oblasti využití našich přípravků:

  • Zemědělské provozy (chovy drůbeže či dobytka)
  • Bioplynové stanice
  • Kompostárny
  • Domácnosti (bakterie pro odpadní potrubí, septiky, žumpy)
  • Stravování
  • Rekreační objekty (bakterie do septiků a žump)
  • Akvaristika

Přípravky jsou založeny na aktivitě bakterií rodu Bacillus, které se běžně vyskytují v přírodě, nejsou patogenní ani jinak nebezpečné. Tyto bakterie a jejich enzymy jsou schopné rozkládat škrob, cukry, tuky, bílkoviny a některé další organické látky, které vytvářejí pevné usazeniny v odpadních jímkách, septicích a odpadním potrubí. Přípravky s posílenou celulázovou aktivitou účinně zabraňují vytváření pevných úsad, či plovoucích krust v jímkách na kejdu, udržují průchodné sběrné kanálky a rozvody. Použití přípravků při odchovu drůbeže či dobytka snižuje produkci amoniaku a zlepšuje zdravotní podmínky stájového odchovu.  

Všechny přípravky byly schváleny k používání Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví ČR.

 
 

ABITEC, s.r.o., V háji 1183/22, 17000 Praha 7, IČO: 28430671

www: www.abitec.cz, e-mail: info@abitec.cz, laborator@abitec.cz